Oprava šperkov

Šoltésovej 7, Bratislava
Oprava zlatých a strieborných šperkov. Výroba a predaj zlatých šperkov. Výroba klasických svadobných obrúčok. Sme tu pre Vás od roku 1990.

Výroba svadobných obrúčok v Bratislave


Nechajte sa osloviť našou ponukou klasických svadobných obrúčok, vyrábaných u nás v našej zlatníckej dielni. Naše obrúčky vynikajú jednoduchosťou, eleganciou a nadčasovým dizajnom. Vybrať si môžete z troch profilov obrúčok: polguľaté, zrezané hrany alebo rovné. Obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata v žltej alebo bielej farbe. Jednoduchosť obrúčok nebude v budúcnosti robiť problém pri zmene ich veľkosti, na rozdiel od komplikovaných a kamienkových vzorov. Naša ručná práca, doplnená o moderné technológie, bude zárukou vašej spokojnosti s vašimi novými svadobnými obrúčkami.

Plaťte iba za prácu
Máme pre Vás jedinečnú možnosť: Ak si prinesiete svoje zlomkové zlato, budete platiť iba cenu za prácu pri výrobe obrúčok. Pre našich zákazníkov je to obľúbený spôsob platenia u nás za šperky, pretože tak ušetria, keď nemusia platiť za zlato a platia iba za cenu práce. Vaša spoločná cesta začína tu. Tešíme sa na vašu návštevu!

Adresa

Zlatnícka opravovňa
Šoltésovej 7
Bratislava

Kontakt

opravasperkov@gmail.com
tel: 02/555 77 451

Prevádzková doba

Pondelok: 09:00 – 17:00
Utorok: 10:00 – 17:00
Streda: 10:00 – 17:00
Štvrtok: 10:00 – 17:00
Piatok: 09:00 – 13:00

Rýchla dodacia doba

Nachádzame sa na bočnej ulici Justičného paláca